Diskuze // Téma - 7 týdnů

21. dubna 2012 v 16:56 | AnaBell ^^

Diskuze - 7 Týdnů

Tuhle diskuzi sem dala název 7 týdnů. A víte proč? Je to už 7 týdnů co holky natočili klip. Klip na písničku Pusa Tě láká. Holky ho točili začátkem Března. A to ho chtěli natočit už někde okolo Vánoc. Ale řekli si že to udělají po Vánocích. Takže 2. Března se to začalo točit. Natáčení trvalo jeden víkend. Fanouškům slavnostně ohlásili že klip bude cca do 2 týdnů. ÁÁha! 7 týdnů od natáčení a klip nikde. Sice se omlouvali, že mají potíže s počítači. Ale! Já sem to vzdala! Každý den sem chodila na stránky a jukala jestli náhodou tak není klip, nebo aspoŇ zmínka! A? Ono nic! Takže? To těšení mě už přešlo. Na forku sem rozpoutala taky takovou diskuzy. A všichni mi nadávat! Že nemám byt naštvaná že toho teĎ holky mají moc! No! Tak to už prostě je! Pokud chcou na vrchol. Musí se dřít. Nic není za darmo! Takže holky a celí team 5A. by si měl vážit vás fanoušky, že jste furt tak ochotní a trpěliví! Já se mezi vás už asi počítat nedám! Mám holky ráda. Ale.. prostě. Nebyla sem na žádným koncertě, nikde! A je mi to jedno. Mám o nich pouze blog. A to proto že me blogování baví! Takže závěrem této diskuze je že mě to štve! A pokud mi to chcete rozmlouvat jakože holky za to nemůžou že to tak trvá a tak, tak rači nepište! Mám je ráda blog bude fungovat tak jak mám. Tady sem se jen opravdu vyjádřila tak jak to cítím. Tohle je má pravda!

xoxo AnaBell

Zapoje se ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stars Sári Stars Sári | Web | 21. dubna 2012 v 17:39 | Reagovat

Přesně!! Jako já na ně nejsem naštvaná, ale dost mě to mrzí :( Nemají něco slibovat, když to pak nedodrží! Ok, kdyby jenom jednou.. Ale také slíbili, že se bude FB5 vysílat v Tv. A vysílá se? Ne! Já to nechápu.. :( Proč to říkaj, když se to stejně nestane?? Myslím, že kdyby měli problémy s počítačem, takže by jim to trvalo max. 1 měsíc! Jenže tohle? Už je skoro dva měsíce?!! :'( Prostě se na to vyflákli ;)

2 Zuzka Zuzka | Web | 22. dubna 2012 v 13:17 | Reagovat

Když nevědí, za jak dlouho klip bude, tak ať radši nic nepíšou! Za tohle, ale nemůžou holky, ale jejich tým. A navíc tohle není poprvé, co něco slíbili a pak to nedodrželi, ať už jde o FB5 a jeho vysílání v televizi, duet s Benem nebo Vojtou Dykem.. Už mě to u nich ani moc nepřekvapuje! :-(

3 aslenka aslenka | E-mail | 24. dubna 2012 v 20:15 | Reagovat

Naprosto s váma všema souhlasim! Je sice pravda, že holky to na ty stránky nepíšou, ale copak jim to newadí? Nepřijde jim blbý takhle klamat fanoušky, jenom proto, že za to dostanou peníze? Já hlavně nechápu, proč natáčely 2 klipy v podstatě hned za sebou, když není zmínka ani o jednom.
Ale víte co? Ironií by bylo, kdyby klip na Přátelství byl dřív, než na Pusa tě láká! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama